blog.skrz.sk | FOTO SAFARI V NAMÍBII
Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty
Vyhraj super ceny od Ikaru. Založ si cestovateľský Blog na Skrz.sk a pridaj cestu alebo Článok. Bloguj na Skrz.sk každý 50. príspevok vyhráva!

Cesty

NAMÍBIA - FOTO SAFARI S MIROM POKORNÝM

Súčasná doba je plná workshopov, stretnutí a najrôznejších akcií pre fotografov. Väčšinou ide stále o rovnaké témy a miestom konania je Slovensko. Z času na čas si niekto trúfne vybočiť z radu a začne plánovať akciu, ktorá je v mnohých ohľadoch jedinečná. Takýmto odvážlivcom je aj filmár a fotograf Miro Pokorný, ktorý sa rozhodol zorganizovať výpravu do najfotogenickejšej krajiny sveta - Namíbie. Informácie o pripravovanej ceste (cestách) do Namíbie získate na stránke: http://www.offroadtours.sk/fotosafari.html

Začiatok cesty: 25.01.2011 | Koniec cesty: 09.02.2011

Cestovateľ

FOTO SAFARI

Špecializujem sa na individuálne plánovanie a realizáciu dobrodružných offroadových výprav do divočiny juhu afrického kontinentu. Východiskovým bodom expedícií je Windhoek, ktorý je ideálnym nielen pre objavovanie magického sveta Namíbie, ale aj botswanského národného parku Chobe a famóznej vnútrozemskej delty rieky Okavango, úžasných Viktóriiných vodopádov alebo panenských pláží juhozápadnej Angoly.

Web: http://www.offroadtours.sk/

Blog RSS

Vlastné kategórie

Obľúbené linky

NAMÍBIA: